Beginnen je handen te kriebelen na het zien van alle mooie producten die je kunt maken van frisdrank lipjes? Hou je van een creatieve uitdaging en zou je deze techniek zelf willen leren? Dat kan tijdens de workshop haken met frisdrank lipjes!
Om deel te kunnen nemen aan deze workshop moet je wel over de basiskennis van haken beschikken. Dat betekent dat je “lossen” en “vasten” kunt haken.
Voor aanvang van de workshop kies je wat je wil maken: een tas, een lamp (zelf frame verzorgen!), een riem of een portemonnee. Je kunt je laten inspireren door de webshop van AsLin te bezoeken.
Tevens geef je van te voren aan welke kleur garen je wil gebruiken. Al deze communicatie vindt plaats via de e-mail.
Dan volgen er vier lessen van elk twee uur. In de eerste les leer je de basis. Thuis ga je verder aan de slag met de techniek en tijdens de tweede les gaan we de techniek perfectioneren. Vervolgens ga je thuis alle onderdelen af haken (je hebt daar minimaal 2 weken de tijd voor) en in de derde les gaan we het werkstuk in elkaar zetten. Heb je voor een lamp, portemonnee of een riem gekozen dan ben je na drie lessen waarschijnlijk klaar. Ga je voor een tas, dan volgt er nog een vierde les voor het maken van de voering.
Wanneer? Data op aanvraag. Voorbeelden van lestijden zijn:
Les 1: 9.30-11.30 / 13.30-15.30 / 19.30 – 21.30 uur
Les 2: 9.30-11.30 / 13.30-15.30 / 19.30 – 21.30 uur
Les 3: 9.30-11.30 / 13.30-15.30 / 19.30 – 21.30 uur
Les 4: 9.30-11.30 / 13.30-15.30 / 19.30 – 21.30 uur
Waar:
Atelier AsLin
Gele Ring 107, 1567 GG Assendelft
Kosten:
Deze verschillen per werkstuk. Van te voren geef je aan wat je wil maken en dan krijg je een beraming van te verwachten materiaal kosten. Voor de lipjes kun je ook eventueel zelf zorgen mocht je die hebben opgespaard, maar die kun je ook bij AsLin afnemen.
Dan volgt hier een overzicht van de prijzen:
Per les……………………………………………..…………………………………….……………….……..… € 15,00
Garen per klos (minimaal 2 klossen nodig)…….……………….….…………..……………….. € 2,95
Lipjes zak à 500 stuks (benodigd aantal afhankelijk per werkstuk)…………………… € 8,95
Aantal deelnemers: maximaal 5
Mocht je bovenstaande data niet kunnen (of de data zijn verlopen), dan kun je altijd nieuwe data aanvragen via o.a. het contact formulier.
Kom je met een eigen groepje, dan geldt een minimum van 3 deelnemers, de maximum van 5 deelnemers blijft gehandhaafd. Tevens kun je dan voorkeur voor eigen tijd en dag aangeven.